جستجوگر پیشرفته سایتآشنایی با کامپوزیت ها و FRP
آشنایی با کامپوزیت ها و FRP

این فایل در مورد آشنایی با FRP توسط مهندس حسین خورشید برای آی سیویل ارسال شده است.کامپوزیت ها مواد مرکب پلیمری که از نوع مصنوعی مواد کامپوزیتی ھستند، این مواد بصورت ترکیبی از دو ماده فیبر (الیاف) و ماتریس(رزین) ھستندکه از قرار گرفتن فیبر های متوالی و متعدد در یک ماتریس رزین ساخته می شوند…

تعداد بازديد : 453
جزوه روشهای اجرایی ساختمان( مهندس عابدیان)
جزوه روشهای اجرایی ساختمان( مهندس عابدیان)

جزوه روشهای اجرایی ساختمان مهندس عابدیان را برای دانلود پیش رو دارید این جزوه هم بسار کاربردی هست و اصولا درس روش های اجرایی ساختمان یک درس فوق العاده مهم و تاثیرگذار در دانشگاه هست که متاسفانه در دانشگاه های ما بیشتر روی دروس محاسباتی تمرکز میشود و البته این بد نیست ولی جای خالی انتقال تجربه اجرا از طریق چنین درس هایی بسیار خالی است . به هر حال این جزوه خوب ۱۰۰ صفحه ای برای دانلود منتظر کلیک های شماست!!

تعداد بازديد : 291
دانلود جدول اشتال پروفیلهای ساختمانی
دانلود جدول اشتال پروفیلهای ساختمانی

جدول اشتال پروفیل های ساختمانی آماده دانلود می باشد.

تعداد بازديد : 420
خلاصه ای از کتاب مهندسی محیط زیست تصفیه آب و فاضلاب
خلاصه ای از کتاب مهندسی محیط زیست تصفیه آب و فاضلاب

نام کتاب: مهندسی محیط زیست تصفیه آب و فاضلاب

نام نویسنده: سیروس ابراهیمی، هووارد پیوی، علی‌اکبر ترابی، جرج چبانوگلاس، دونالد روو، محمدعلی کی‌نژاد، سیدجمال‌الدین هاشمیان

توضیحات: چاپ اول 1383

ناشر: دانشگاه صنعتی سهند (انتشارات)

موضوع: مهندسی محیط زیست

شابک: 964621908

تعداد صفحه: 544

تعداد بازديد : 349
ویدئو آموزش استاتیک:حل مثالی از یافتن مرکز سطح
ویدئو آموزش استاتیک:حل مثالی از یافتن مرکز سطح

با آموزش استاتیک و حل یک تمرین از بحث یافتن مرکز سطح یک شکل مرکب درخدمت شما هستیم مرکز سطح در استاتیک مقدمه بدست آوردن ممان اینرسی است و لازم دیدیم قبل از اینکه وارد بحث مهم ممان اینرسی شویم ابتدا یک تمرین ساده را باهم حل کنیم در ادامه میتوانید آن را دانلود کنید امیدوارم که این ویدئو ها بتواند راهگشا باشد و در آینده از بحث های ابتدایی عبور کرده و در مباحث پیشرفته در دروس دیگر با شما همراه باشیم..

تعداد بازديد : 474
دانلود آموزش طراحی بیس پلیت یا کف ستون
دانلود آموزش طراحی بیس پلیت یا کف ستون

در ادامه جزوه دیگری از جناب آقای غلامرضا رزمگیر را دانلود خواهید نمود با عنوان آموزش طراحی بیس پلیت یا کف ستون در 55 صفحه که امیدوارم مفید باشه براتون.

تعداد بازديد : 529
جزوه مهندسی زلزله مهندس افتخاری
جزوه مهندسی زلزله مهندس افتخاری

جزوه مهندسی زلزله مهندس افتخاریبا شما هستیم این جزوه ۱۱۱ صفحه دارد و بصورت تایپ شده است و مطالب آن نیز بسیار عالی و کاربردی است و استفاده از عکس های زیاد در این جزوه به فهم و درک مطلب بسیار کمک کرده است ضمن تشکر از این استاد گرامی در ادامه برای دانلود جزوه مهندسی زلزله مهندس افتخاری اصلا شک نکنید!!

تعداد بازديد : 273
دانلود جزوه بارگذاری مهندس دبستانی
دانلود جزوه بارگذاری مهندس دبستانی

با دانلود یک جزوه بارگذاری خوب که توسط آقای مهندس سعید روزافزای معرفی شده است درخدمتت شما عزیزان هستیم این جزوه بارگذاری ۷۰ صفحه ای و دستنویس است و مدرس آن هم جناب آقای مهندس وحید دبستانی میباشند در ادامه  دانلود این جزوه خوب را به شما توصیه میکنیم.

تعداد بازديد : 366
جزوه کامل و کاربردی کاربرد مواد افزودنی در بتن
جزوه کامل و کاربردی کاربرد مواد افزودنی در بتن

یک جزوه ی کامل در رابطه با کاربرد مواد افزودنی در بتن که توسط جناب مهندس محمد فلاح اصلتهیه و برای ما ارسال شده است که این جزوه بسیار کامل می باشد و دارای برخی نکات اجرایی در سازه های بتن آرمه نیز هست. این جزوه دارای محتوای بسیار کامل و مفید می باشد که در ادامه میتوانید دانلود بفرمایید…

تعداد بازديد : 283
بستن پنجره
با کليک بر روي +1 وب ما را در گوگل محبوب کنيد.
به ما +1 بدهيد!