جستجوگر پیشرفته سایتدانلود پروژه بارگذاری ساختمان انجام شده با مبحث۶ سال ۹۲
دانلود پروژه بارگذاری ساختمان انجام شده با مبحث۶ سال ۹۲

یک نمونه پروژه بارگذاری ساختمان کهبا مبحث ۶ مقررات ملی ساختمان ویرایش سال ۱۳۹۲ انجام شده است توسط جتاب آقای مهندس  سیدالیاس هاشمیان از دانشگاه علم و صنعت برای ما ارسال شده است که میتوانید با دانلود آن استفاده های لازم را ببرید.

تعداد بازديد : 496
نشست در ساختمان و روش پیشگیری از آن
نشست در ساختمان و روش پیشگیری از آن

نشست در ساختمان یکی از پدیده هایی است که در بعضی از سازه ها بوجود آمده و اگر جلوی این پدیده گرفته نشود می تواند آثار مخربی بر سازه بر جای گذارد حال فرض کنید فونداسیون یک سازه نیز به اندازه دلتا نشست کند.در نتیجه این نشست لنگرهایی به سازه وارد می کند در آیین نامه برای نشست یک مقدار مجاز در نظر گرفته شده است (اگر اشتباه نکنم ۱۰۰ میلیمتر).اگر از این مقدار بیشتر شد ما شاهد آثار تخریبی آن بر روی سازه خواهیم بود در هر حال نشست ساختمان در اثر بی توجهی به مسائل ژئو تکنیک می باشد .این فایل مربوط به ارائه درس تعمیر ونگهداری ساختمان است که توسط جناب آقای مهندس علیرضا حقی تهیه و برای ما ارسال شده تا دراختیار شما دوستان قرار بگیرد.

تعداد بازديد : 394
اشکالات اجرایی ساختمانها با مصالح بنایی
اشکالات اجرایی ساختمانها با مصالح بنایی

اشکالات اجرایی ساختمانها با مصالح بنایی پاورپوینتی است بسیار خوب که با عکس هایی از اشکالات اجرایی همچنین توضیح درمورد نوع اشکال مشخص شده در عکس به شما درمورد آشنایی با اینگونه اشکالات اطلاعات خوبی میدهد این پاورپوینت توسط جناب آقای مهندس علیرضا حقی از دانشگاه آزاد اهر برای ما ارسال شده است که در ادامه میتوانید آن را دانلود بفرمایید.

تعداد بازديد : 446
دانلود پروژه راهسازی با استفاده از نرم افزار اتوکد لند ۲۰۰۹
دانلود پروژه راهسازی با استفاده از نرم افزار اتوکد لند ۲۰۰۹

با دانلود پروژه راهسازی با استفاده از نرم افزار اتوکد لند ۲۰۰۹ در خدمت شما هستیم این پروژه خوب و کامل توسط آقای مهندس میثم رجبی تهیه و برای ما ارسال شده است تا دراختیار شما عزیزان قرار بگیرد این پروژه شامل شامل پرگار زنی , خطوط شکسته , خطوط صاف , قوس افقی , قوس قائم , حجم عملیات خاکی , منحنی بروکنر میباشد ضمن تشکر از این دوست عزیز در ادامه از شما دعوت میکنم این پروژه را دانلود بفرمایید.

تعداد بازديد : 436
دانلود پروژه ارزش
دانلود پروژه ارزش

امروز گروه مهندسی مدیریت پروژه پردیس یک نمونه آماده پروژه ارزش برای دانشجویان درس مهندسی ارزش با فرمت Word (قابلیت تغییرات در فایل)برای دانلود آماده کرده است.

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

تعداد بازديد : 617
دانلود رایگان پروژه ارزش
دانلود رایگان پروژه ارزش

تیم مهندسی مدیریت پروژه یک نمونه پروژه ارزش برای ارائه دانشجویان فراهم کرده است که فرمت فایل پی دی اف می باشد و برای اعضای سایت رایگان است.

در روزهای آینده فایل Word این پروژه نیز بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

پروژه با نام کنتورهای هوشمند می باشد.

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

تعداد بازديد : 427
دانلود پروژه آماده متره
دانلود پروژه آماده متره

مشکل اکثر دانشجوهای رشته مهندسی مدیریت پروژه در درس متره و برآورد واحد عملی و تحویل پروژه می باشد،به همین دلیل برای راحتی دانشجویان مقطع کارشناسی یک پروژه آماده بر روی سایت قرار داده ایم.

شما می توانید برای دریافت پروژه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

تعداد بازديد : 764
بستن پنجره
با کليک بر روي +1 وب ما را در گوگل محبوب کنيد.
به ما +1 بدهيد!