جستجوگر پیشرفته سایتویدئو تخریب ناموفق و خطرناک ساختمان

سلام،شبتون بخیر؛

در این ساعت برای شما ویدئو تخریب های ناموفق و خطرناک ساختمان را آماده کرده ایم.شما در این ویدئو تخریب های ناموفق ساختمانی را مشاهده خواهید کرد که بعضاً باعث گرفتن جان افراد هم می شود.

برای مشاهده کلیپ کلیک نمایید.


تعداد بازديد : 563
کلیپ ساخت استخر بسیار زیبا از ابتدا تا انتها

ضمن تبریک و آرزوی سعادتمندی در روز طبیعت برای شما کلیپی از مراحل ساخت یک استخر زیبا از ابتدا تا انتها بر روی سایت قرار گرفته است.شما را به مشاهده این کلیپ زیبا دعوت میکنم.

برای مشاهده کلیپ کلیک نمایید.


تعداد بازديد : 408
۱۶ نشانه که باید شغل تان را تغییر دهید

همه‌ی ما روزها، یا حتی یک یا دو هفته‌ی بد در محل کار داشته‌ایم.اما اگر نمی‌توانید آخرین روز خوبی را که در کار داشته‌اید به یاد بیاورید، ممکن است وقت آن باشد که به‌طور جدی به ترک کار فکر کنید.

به گزارش انتخاب، اگر اکنون حداقل چند ماه است که متوجه تعدادی از این مسائل شده‌اید، باید به‌طور جدی به رها کردن آن میز منحوس و یافتن شغلی دیگر فکر کنید.

البته، برای این اقدام به نشانه‌های بیش‌تری نیاز خواهیدداشت، برای همین ما یک فهرست از نشانه‌هایی تهیه کرده‌ایم که نشان می‌دهند شاید وقت آن باشد شغل‌تان را ترک کنید.

اگر تا به حال در گوگل جست‌وجو کرده‌اید؛”ایا باید شغل‌ام را ترک کنم؟”، در اغلب موراد ممکن است وقت آن باشد که به این ایده به‌طور جدی فکر کنید.

16 نشانه که باید شغل تان را تغییر دهید

۱- تمام مدت بی‌حوصله هستید✔️

لین تیلور کارشناس محل کار، مشاور رهبری، و نویسنده‌ی “ستمگر سرکش محل کارتان را رام کنید”، می‌گوید: “اگر دیگر در مقام شغلی‌تان به چالش کشیده نمی‌شوید و سعی‌تان برای برقراری ارتباط با رییس‌تان ناموفق بوده‌است، این ممکن است نشانه‌ی آن باشد که وقت رفتن است.”

هرچند بی‌حوصلگی یک احساس خیلی استاندارد است، اما پژوهشگران معتقد هستند احساس بی‌حوصلگی طولانی‌مدت هنگامی که در محل کار هستید یک نشانه‌ی هشداردهنده است که شما کاری را می‌خواهید، انجام نمی‌دهید و به دنبال مفهوم بیش‌تری هستید.

تیلور می‌گوید اگر بیش‌تر روز کاری‌تان را به خرید اینترنتی یا بازی کردن می‌گذرانید، یا اگر در محل کار مکررا به ساعت نگاه می‌کنید، این‌ها مشخصه‌هایی کلیدی هستند.

۲- مهارت‌های‌تان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد✔️

همه‌ی ما می‌دانیم گاهی باید هر کاری را که می‌توانید به‌دست بیاورید، بپذیرید، و مدتی به آن بپردازید، و امیدوار باشید که به رییس‌تان ثابت کنید قادر به مدیریت وظایف بیش‌تر هستید.

تیلور می‌گوید اما اگر مدتی این کار را کردید، و هنوز در مقامی گیر کرده‌اید که به شما اجازه نمی‌دهد از مهارت‌های‌تان استفاده کنید، وقت آن است که به گزینه‌های دیگر فکر کنید.

۳- اهداف کارفرماتان با مقصود شخصی‌تان هم‌خوانی ندارد✔️

جک ولش، مدیرعامل سابق جنرال‌الکتریک و سوزی ولش نویسنده‌ی کتاب‌های پرفروش و روزنامه‌نگار حوزه‌ی کسب‌وکار، در پستی در لینکدین نوشتند آدم‌ها به اندازه‌ی مدتی که می‌توانند یک شغل را تحمل کنند، در آن نمی‌مانند. این روزها، آدم‌ها به این فکر می‌کنند که وقت‌شان را در شرکت درستی سرمایه‌گذاری می‌کنند یا نه.

همان‌طور که بیزینس‌اینسایدر قبلا گزارش کرده‌است، ولش‌ها توصیه می‌کنند از خودتان بپرسید آیا شرکت‌تان “با اهداف و ارزش‌های‌تان مطابقت دارد یا نه”. آنها می‌گویند: “آیا شغل‌تان باتوجه به توازن کار-زندگی‌ای که انتخاب کرده‌اید، شما را ملزم می‌کند بیش‌از آن‌چه دوست دارید سفر کنید؟ آیا بانوجه به سطح جاه‌طلبی‌تان، به اندازه‌ی کافی پویایی رو به بالا به شما ارائه می‌کند؟”

نحوه‌ی پاسخ دادن شما به این سوال‌ها می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این باشد که آیا وقت حرکت است یا نه.

۴- یک رییس جهنمی دارید.✔️

همان‌طور که مردیت فرگوسن، استاد مدیریت، یک‌بار گفت، بیش‌تر آدم‌ها رؤسا را ترک می‌کنند، شغل را ترک نمی‌کنند.

براساس گفته‌ی تیلور، نگرش رییس‌تان فقط روی وقتی که در محل کار سپری می‌کنید تاثیر ندارد؛ در واقع دیگر جوانب مهم زندگی‌تان را هم تحت تاثیر قرار می‌دهد.

او می‌گوید اگر همه‌چیز را امتحان کرده‌اید تا اوضاع را تغییر دهید و زندگی‌تان واقعا تحمل‌ناپذیر است، وقت آن است به صفحه‌ی نیازمندی‌های مشاغل مورد علاقه‌تان سری بزنید.

۵- احساس می‌کنید هرگز نمی‌توانید پیروز شوید✔️

رابرت اُکین، مشاور بین‌المللی جست‌وجوی استعداد در شرکت چارلز فرانسیس کوپر، در یک پست در لینکدین هشدار می‌دهد این احساس را که هرگز در کارتان برنده نمی‌شوید، نادیده نگیرید.

او می‌نویسد: “شغل‌تان باید باعث شود احساس شعف کنید و به چالش کشیده‌شوید- مثل این‌که دارید در چیزی موفق می‌شوید، نه این‌که انگار دارید در یک نبرد شکست‌خورده مبارزه می‌کنید و به هیچ‌چیز نمی‌رسید.”

۶- رشد نمی‌کنید✔️

تراویس بردبری در لینکدین می‌نویسد: “آسان است که در یک شغل درجا بزنید، و اگر عاشق کاری هستید که انجام می‌دهید، این درجا زدن می‌تواند آرامش‌بخش باشد. با این حال، مهم است که به یاد داشته‌باشید هر شغلی باید مهارت‌های‌تان را گسترش دهد و به ارزش‌های‌تان به عنوان یک کارمند بیفزاید.”

بردبری هشدار می‌دهد اگر چیز جدیدی یاد نمی‌گیرید و هر روز دارید یک کار را انجام می‌دهید، وقت آن است که به دنبال شغل دیگری باشید.

۷- همیشه مراقب حرف‌هایی که می‌زنید هستید✔️

سالی کروچک، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران الوست، در لینکدین اعتراف کرد قبلا در چند شغل باقی مانده‌است که احتمالا نباید می‌ماند. او می‌گوید یکی از نشانه‌های ترک شغل که او می‌گوید نادیده گرفته‌است این بود که درباره‌ی هر کلمه‌ای که از دهان‌اش خارج می‌شد فکر و تجدید نظر می‌کرد.

او اغلب با خود می‌اندیشید”از این حرف چه برداشتی می‌شود؟ آیا این جمله خیلی به دیدگاه‌های دیگر افراد حاضر در جلسه بی‌ربط بود؟”

کروچک اظهار می‌کند”من در فرهنگ‌هایی کار کرده‌ام که در آن ‘هیچ ایده‌ای بد نیست’ و در فرهنگ‌هایی هم کار کرده‌ام که مجبور بودم مراقب همه‌ی حرف‌های‌ام باشم. من از این فکر که’خودم باشم’ گذشته‌ام، اما شما اگر در شغل‌تان نتوانید’خودتان باشید’، وقت آن است که دنبال شغل دیگری بشد.”

۸- شرکت‌تان روی شما سرمایه‌گذاری نمی‌کند✔️

مدیریت کارمند یکی از آن عبارت‌های مدیریتی جدید و جذاب است که ما همیشه می‌شنویم، اما استفاده‌ی بسیار زیاد این عبارت علت دارد:
مجذوب کردن کارمندان به کار مهم است.

همان‌طور گال‌آپ اظهار می‌کند، کارمندانی که مجذوب کار شده‌اند پرشور و خلاق هستند و از نظر عاطفی با مقصود و هدف کارشان ارتباط برقرار کرده‌اند، در حالی که کارمندانی که مجذوب کار نیستند نسبت به شغل‌شان بی‌تفاوت هستند و می‌توانند یک کسب‌وکار را نابود کنند.

اگر به نظر می‌رسد شرکت‌تان به مجذوب کردن شما به کار اهمیتی نمی‌دهد، بهتر است جای دیگری کار کنید.

۹- تمام مدت نگران پول هستید✔️

درست است که بیش‌تر ما اغلب نگران پول هستیم، اما اگر این نگرانی دائم در ذهن‌تان است و علت‌اش این نیست که شما معتاد به خرید هستید، شاید به اندازه‌ی کافی دریافت نمی‌کنید.

اگر به مدت کافی در شرکت فعلی‌تان بوده‌اید، از مدیریت درخواست کنید که درباره‌ی این موضوع صحبت کنید. مطمئن شوید استدلال‌تان درباره‌ی علت این‌که باید بیش‌تر دریافت کنید درست است. سپس، درخواست ارزش‌یابی بکنید.

تیلور می‌گوید اگر شرکت‌تان نپذیرد که شما باید به اندازه‌ی بار کاری‌تان پول دریافت کنید، شاید وقت آن باشد شرکتی پیدا کنید که در آن احساس نکنید شرکت با پرداخت پول به شما، دارد در حق‌تان لطف می‌کند.

۱۰- به نظر می‌رسد تعدیل نیرو در راه است✔️

نشانه‌های زیادی وجود دارد که شاید تعدیل نیروی گسترده در راه باشد، از دور قبلی کوچک‌سازی گرفته تا واگذاری اخیر بخش زیادی از سهام شرکت، و ادغام‌ها.

تیلور می‌گوید: “نیازی نیست با این کشتی غرق شوید. جلیقه‌ی نجات‌تان را بپوشید و درون آب بپرید.”

۱۱- نمی‌توانید جایگاه خودتان را در یک سال آینده در شرکت تصویرسازی کنید✔️

همان‌طور که قبلا در بیزینس‌اینسایدر گزارش شده‌است، ولش‌ها می‌گویند یک سال تقریبا مدت‌زمانی است که یافتن یک شغل جدید و بهتر طول می‌کشد. به همین دلیل است که آنها توصیه می‌کنند سعی کنید از حالا ۱۲ ماه آینده را ببینید و تصور کنید به احتمال زیاد کجای سازمان خواهیدبود، به چه کاری مشغول خواهیدبود، چه کسانی را مدیریت خواهیدکرد، و چه کسی شما را مدیریت خواهدکرد.

آن‌ها می‌گویند: “اگر این سناریو حسی کم‌تر از هیجان در شما ایجاد کند، دارید وقت‌تان را در آن شرکت تلف می‌کنید.”

۱۲- در مورد اعتماد، مشکلات جدی دارید✔️

تیلور می‌گوید اگر فکر می‌کنید رییس‌تان درگیر فعالیت‌های غیراخلاقی است، و همین خاطر به او یا به شرکت اعتماد ندارید، یا بدتر از آن، از شما انتظار دارند در فعالیت‌ها شریک شوید، می‌دانید که وقت رفتن است.

او می‌گوید: “شما هرگز نباید حس کنید تحت فشار هستید تا با فعالیت‌هایی سازش کنید که به موقعیت حرفه‌ای‌تان آسیب می‌زند. و اگر اعتمادتان را به رییس‌تان از دست داده‌اید، به هر دلیلی از دروغ‌گویی گرفته تا وعده‌های الکی، ماندن در آن شرکت دشوار است.”

۱۳- دچار فرسودگی شغلی شده‌اید✔️

کار می‌تواند برای همه طاقت‌فرسا باشد، و همه‌ی ما گاهی بعد از گذراندن یک روز طولانی در محل کار احساس خستگی می‌کنیم، اما اگر به‌طور مزمن در حالت استرس و خستگی مفرط ناشی از کار زندگی می‌کنید، احتمالا شما از فرسودگی شغلی رنج می‌برید.

خستگی مفرط جسمانی، عاطفی، یا ذهنی ناشی از کار می‌تواند به طرق مختلف بروز کند، از کاهش یا افزایش چشمگیر وزن و الگوهای خواب ناپایدار گرفته تا رنجیدن از هر اتفاق کوچکی که در کار رخ می‌دهد.

تیلور می‌گوید: “استرس، ترس، یا بی‌اشتیاقی می‌تواند انرژی‌تان را تحلیل ببرد و به عملکردتان آسیب بزند، و یک گزاره‌ی باخت-باخت بسازد.”

۱۴- از شنبه‌ها وحشت دارید✔️

بردبری می‌نویسد: “همه‌ی ما بعضی وقت‌ها با شنبه‌ها مشکل داریم، اما اگر حتی فکر کردن به شغل‌تان شما را پر از وحشت می‌کند، احتمالا وقت رفتن است.”

بر اساس گفته‌ی یک کارشناس فرسودگی شغلی به نام بن فانینگ، هرچند “مرثیه‌های جمعه‌شب” کاملا رایج هستند، یکی از بزرگ‌ترین نشانه‌های آن‌که در کارتان دچار فرسودگی شغلی شده‌اید، این است که آخر هفته بیش‌تر حس رهایی به شما می‌دهد و عمیقا از برگشتن به کار می‌ترسید.

او می‌گوید: “می‌دانید وقتی آخر هفته به پایان می‌رسد و حقیقتا احساس می‌کنید با رسیدن آخر هفته رها شده‌بودید واقعا دچار استرس می‌شوید”

۱۵- نمی‌توانید هنگام کار بلند بخندید✔️

کروچک می‌نویسد: “بله، می‌دانم، ‘دلیلی دارد که اسم آن را کار گذاشته‌اند’، اما در بیش‌تر شغل‌های‌ام به حدی راحت بوده‌ام که گاهی می‌توانستیم ‘آن‌قدر بخندیم که اشک‌مان سرازیر شود’. وقتی این امکان وجود ندارد، این یک علامت کلیدی است.”

۱۶- فقط می‌دانید✔️

وقتی صحبت از این است که می‌دانید اوضاع درست نیست، ندای درون‌تان می‌تواند بهترین هم‌پیمان‌تان باشد.

اگر فعالانه نیازمندی‌های شغلی را جست‌وجو کرده‌اید، مدتی درباره‌ی ترک شغل‌تان صحبت کرده‌اید، و احساس می‌کنید این کار درست است، حتی اگر از چیزهای نامعلوم می‌ترسید، شاید وقت آن باشد به آن صدای آهسته گوش کنید و آن را پیگری کنید.

منبع: صدای اقتصاد


تعداد بازديد : 383
5 سند مهم پروژه
5 سند مهم پروژه

یکی از کارهای هر مدیر پروژه مستندسازی مناسب است. با این کار مدیر پروژه به یک مخزن اطلاعات و حافظه تاریخی دانش پروژه تبدیل خواهد شد. اما حجم زیادی از اسناد پروژه باید نگهداری شود. کدام یک از این اسناد از بقیه مهم تر است؟

تعداد بازديد : 372
دانلود کتاب قوانين و مقررات زندگی در آپارتمان
دانلود کتاب قوانين و مقررات زندگی در آپارتمان

در ادامه کتاب قوانين و مقررات زندگی در آپارتمان را دانلود خواهید نمود. این کتاب 33 صفحه دارد و توسط آقای حسن جمالی رشت آبادی تهیه شده است. یک قانون رو به عنوان نمونه در زیر می آوریم:

 

در صورت امتناع مالك يا استفاده كننده از پرداخت سهم خود از هزينه های مشترك، از طرف مدير يا هيأت مديران وسيله اظهارنامه با ذكر مبلغ بدهی و صورت ريز آن مطالبه می شود. هرگاه مالك يا استفاده كننده ظرف ده روز از تاريخ ابلاغ اظهارنامه سهم بدهی خود را نپردازد مدير يا هيأت مديران می توانند به تشخيص خود و با توجه به امكانات از دادن خدمات مشترك از قبيل شوفاژ، تهويه مطبوع، آب گرم، برق، گاز و غيره به او خودداری كنند و ...

تعداد بازديد : 438
دانلود پاورپوینت معماری هتل برج العرب
دانلود پاورپوینت معماری هتل برج العرب

برج العرب نام هتلی مجلل در دوبی، امارات متحده عربی است. ساختمان آن ۳۲۱ متر ارتفاع دارد و در جزیره‌ای مصنوعی ۲۸۰ متر از خشکی بنا شده‌است. کوچک‌ترین اتاق هتل ۱۶۹ و بزرگ‌ترین اتاق آن ۷۸۰ متر مربع مساحت دارند.

غالباً هتل برج العرب را «تنها هتل ۷ ستاره جهان» می‌نامند اما همیشه تعداد ستاره‌های آن مورد بحث بوده است.

هفت طبقه از این هتل به صورت آکواریوم در زیر دریا وجود دارد. اجاره کوچک‌ترین اتاق این هتل شبی ۶ هزار درهم است. سرو هر غذا در این هتل کمتر از ۱۰۰۰ درهم نیست.

در ادامه شما را به دریافت فایل پاورپوینت معماری این برج دعوت می کنیم.

تعداد بازديد : 521
آشنایی با انواع ساختمان ها
آشنایی با انواع ساختمان ها

امروز برای شما بحثی با عنوان آشنایی با انواع ساختمان ها را مطرح کرده ایم که بیشتر برای دانشجویان پایه رشته های عمرانی مناسب است.

برای مطالعه کامل مطلب شما را به ادامه مطلب دعوت می کنیم.

تعداد بازديد : 352
نشست در ساختمان و روش پیشگیری از آن
نشست در ساختمان و روش پیشگیری از آن

نشست در ساختمان یکی از پدیده هایی است که در بعضی از سازه ها بوجود آمده و اگر جلوی این پدیده گرفته نشود می تواند آثار مخربی بر سازه بر جای گذارد حال فرض کنید فونداسیون یک سازه نیز به اندازه دلتا نشست کند.در نتیجه این نشست لنگرهایی به سازه وارد می کند در آیین نامه برای نشست یک مقدار مجاز در نظر گرفته شده است (اگر اشتباه نکنم ۱۰۰ میلیمتر).اگر از این مقدار بیشتر شد ما شاهد آثار تخریبی آن بر روی سازه خواهیم بود در هر حال نشست ساختمان در اثر بی توجهی به مسائل ژئو تکنیک می باشد .این فایل مربوط به ارائه درس تعمیر ونگهداری ساختمان است که توسط جناب آقای مهندس علیرضا حقی تهیه و برای ما ارسال شده تا دراختیار شما دوستان قرار بگیرد.

تعداد بازديد : 394
پاورپوینت آشنایی با راههای ادامه تحصیل و اشتغال دانشجویان عمران و معماری
پاورپوینت آشنایی با راههای ادامه تحصیل و اشتغال دانشجویان عمران و معماری

پاورپوینت سمینار آشنایی با راههای ادامه تحصیل و اشتغال دانشجویان عمران ومعماری مربوط به رشته عمران و معماری که جناب آقای مهندس میلاد فدایی زحمت تهیه و ارسال آن را کشیده اند زیر نظر استاد ارجمند مهندس فرزاد پویانفر از اساتید گروه عمران- سازه دانشگاه فنی مهندسی شماره ۱ کرمانشاه می باشد. تهیه کننده و ارسال کننده این سمینار جناب آقای مهندس میلاد فدایی دانشجوی کارشناسی مهندسی اجرایی عمران دانشگاه فنی کرمانشاه در ادامه میتوانید این سمینار را دریافت بفرمایید.در این پاور پوینت نکات مفیدی ارائه شده و هر کدام از دانشجو های رشته های عمران و معماری با مطالعه این پاورپویینت به راحتی می توانند آینده کاری و تحصیلی خود را یافته و در مورد انتخاب آن تصمیم بگیرند…

تعداد بازديد : 383
انیمیشن معرفی انواع اتصالات تیر به ستون
انیمیشن معرفی انواع اتصالات تیر به ستون

انواع اتصالات تیر به ستون در این انیمیشن برای شما نمایش داده خواهد شد .شما میتوانید در ادامه مطلب با کلیک روی تصویر این فایل را بصورت آنلاین در سایت مشاهده کنید یا  فایل آن را دانلود بفرمایید امیدوارم مورد رضایت شما عزیزان قرار گیرد.

 

تعداد بازديد : 424
اشکالات اجرایی ساختمانها با مصالح بنایی
اشکالات اجرایی ساختمانها با مصالح بنایی

اشکالات اجرایی ساختمانها با مصالح بنایی پاورپوینتی است بسیار خوب که با عکس هایی از اشکالات اجرایی همچنین توضیح درمورد نوع اشکال مشخص شده در عکس به شما درمورد آشنایی با اینگونه اشکالات اطلاعات خوبی میدهد این پاورپوینت توسط جناب آقای مهندس علیرضا حقی از دانشگاه آزاد اهر برای ما ارسال شده است که در ادامه میتوانید آن را دانلود بفرمایید.

تعداد بازديد : 446
5راهکار برای مدیر پروژه
5راهکار برای مدیر پروژه

اگر دوست دارید همه مهارت های لازم برای اینکه یک مدیر پروژه تراز اول باشید را یاد بگیرید این مطلب را بخوانید:

مدیریت یک پروژه کار چالش برانگیزی است.اما اگر این 5 مهارت را به کار بگیرید،در مسیر به موفقیت رساندن پروژه قرار خواهید گرفت.

تعداد بازديد : 402
آرماتور بندی چیست؟
آرماتور بندی چیست؟

آرماتور فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادیکه به این منظور در سازه‌های بتن آرمه به کار می‌رود به شکل سیم یا میلگرد می‌باشد و فولاد میلگرد نامیده می‌شود. البته در موارد خاصی از فولاد ساختمانی نظیر نیمرخ‌های I شکل، ناودانی و یا قوطی نیز برای مسلح کردن بتن استفاده می‌شود.


تعداد بازديد : 882
اطلاعیه سازمان سنجش درمورد آزمون کارشناسی ارشد
اطلاعیه سازمان سنجش درمورد آزمون کارشناسی ارشد

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394  و المپياد علمي دانشجويي كشور مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتي از روز شنبه مورخ 17/08/93 آغاز و تا ساعت 24 روز يكشنبه مورخ 25/08/93 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام كه داراي شرايط عمومي واختصاصي به شرح ذيل مي‌باشند، مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت نام و شركت نمايند.

برای مطالعه کامل به ادامه مطلب مراجعه نمایید...

تعداد بازديد : 829
کارشناسی ارشد/مهندسی مدیریت پروژه/اطلاعات اولیه

کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت پروژه

 


ادامه تحصیل فارغ التحصیل های مهندسی مدیریت پروژه :

 

تدوین دروس وسرفصل های واحد های درسی به ترتیبی است که فارغ التحصیلان رشته مهندسی مدیریت پروژه توانایی ادامه تحصیل در رشته های زیر را دارا می باشند.

- رشته عمران در گرایشهای:

سازه،زلزله، مکانیک خاک وپی، راه وترابری، مهندسی آ ب، سا زه های هیدرولیکی، سا زه های دریایی،حمل ونقل، مدیریت وساخت، محیط زیست،مهندسی رودخانه، آب و فاضلاب

- رشته صنایع درگرایشهای:

مدیریت سیستم وبهره وری، سیستمهای اقتصادی واجتماعی

 
برای دیدن مواد امتحانی مجموعه ی مهندسی عمران به ادامه مطلب بروید.


تعداد بازديد : 807
بستن پنجره
با کليک بر روي +1 وب ما را در گوگل محبوب کنيد.
به ما +1 بدهيد!